Yumurta Kabuğu Zarı

Yumurta Kabuğu Zarı

Yumurta Kabuğu Zarı
Protein deposu olmasının yanı sıra yumurta içerisinde pek çok faydalı bileşen ve moleküller barındırmaktadır. İçerdiği yüksek kolajen ile yumurta kabuğu zarı bağ doku hastalıklarının tedavisinde, özellikle de eklem ağrı ve deformasyonlarının tedavisinde yardımcı olmaktadır. Bakanlık onaylı takviye besin Nemaxovit içerisinde bulunan yumurta kabuğu zarı vücuda yüksek kolajen alarak eklem ağrılarını azaltabilir ve tedavi sürecini destekleyebilirsiniz.
Yumurta Kabuğu Zarının Faydaları Nelerdir?
Yumurta kabuğunu zarının insan sağlığına pek çok faydası vardır. Bu faydaları sıralamamız gerekirse:
1. Eklem ve Bağ Dokusuna Yardımcı Olma
Yumurta kabuğunun altında bulunan ince zarda I ve V tipi glukozamin sülfat, kolajen, aminoasitlere benzer besin öğeleri zengin oranda bulunmaktadır. Bu bileşenler eklem ve bağ doku sağlığı için faydalı olup yumurta zarındaki yüksek kolajen içeriği bağ doku hastalıklarının tedavisinde yardımcı olmaktadır.
2. Eklemlerdeki Sertliği ve Ağrıyı Azaltma
Osteoartrit her yıl milyonlarca kişiyi etkileyen bir rahatsızlık olup yumurta kabuk zarı kemik uçlarındaki koruyucu kıkırdağın azaldığı durumlarda meydana gelen eklem ağrı ve sertliklerini azaltır. Yapılan bilimsel araştırmalarda özellikle diz, kalça, el ve omurgada meydana gelen osteoartrit ağrılarını ve eklem ağrılarını azalttığı gözlemlenmiştir.
3. Eklemlerin Hareket Yeteneğini Arttırma
Yapılan bir araştırmada kronik ağrı sorunu yaşayan kişilerde yumurta zarı kolajeninin etkisi gözlemlenmiştir. Eklem fonksiyonuna yönelik olarak yapılan araştırmalarda yumurta zarı alan grupta diz hareket açıklığında ve hemodinamik lateralde eklemlerde önemli iyileşmeler yaşandığı gözlenmiştir.banner2
Yumurta Kabuğu Zarındaki Kolajen Eklem Ağrılarında Neden Bu Kadar Etkili?
Kolajen pek çok farklı aminoasit zincirinden oluşan inanılmaz derecede esnek ve dirençli bir proteindir. Kolajenler normal koşullarda vücut tarafından üretilmektedir; ancak stres ve hastalık halinde vücut bu aminoasitleri üretemeyebilir. Vücudun bu aminoasitleri sentezleyemediği durumlarda kolajen alımı bakımından yüksek besinler tüketilmesi gerekmektedir. Bu bakımdan yumurta zarı içerisinde bulunan yüksek kolajen oranı da vücudun ihtiyaç duyduğu kolajenleri sentezlemesini sağlamaktadır. Nemaxovit ürünün içerisinde yumurta kabuğu zarı bulunmaktadır. Yumurta kabuğu zarı ile yüksek kolajen almanızı sağlamakta ve eklem ağrılarınızı, deformasyonları azaltmada tedavi sürecinize destek olacaktır. kabuk
Nemaxovit İçerisinde Hangi Bileşenler Var?
Eklem ağrılarınızı azaltan, eklem deformasyonlarına destek ola ve iltihapları azaltan;
Yumurta kabuk zarı
• Şeytan pençesi
• MSM
• Akgünlük ektsresi içermektedir.
Nemaxovit Nasıl Kullanılıyor?
İlaç değil ek besin takviyesi olan Nemaxovit kullanımı son derecede basit olan bir üründür. Tablet olarak kullanılan ürünü günde iki kez tüketmeniz halinde 10-15 gün içerisinde, ürünün içerisinde yer alan yumurta kabuk zarının, şeytan pençesinin, MSM ve akgünlük ekstresinin etkisiyle eklem ağrılarınızda ve eklem iltihaplanmanızda azalma, eklem deformasyonlarının tedavisine yardımcı olarak şikayetlerinizin azaldığına şahit olabilirsiniz. Oldukça ekonomik Nemaxovit fiyatları ile tedavi sürecinize yardımcı olacak bitkisel bileşenleri tek bir tablet ile kolaylıkla alabilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Sohbete Başla
Yardım istermisiniz?
Merhaba,
Aginomed hoşgediniz.