Menisküs Yırtığı

Menisküs Yırtığı

Menisküs Yırtığı

Eğer menisküs nedir diye merak ediyorsanız dizde yarım ay şeklinde olan menüsküs kıkırdak benzeri bir yapıdan oluşur ve eklem yüzeylerinin birbirine zarar vermeden kaymasını sağlar. Eğer menisküs dokusu yırtılırsa bu durumda eklem yüzeyleri birbirine zarar vermeye başlar. Menisküs yırtığına iyi gelen yumurta zarı kabuğu, akgünlük ektresi, MSM ve şeytan pençesi bitkisel bileşenlerini içeren Nemaxovit tableti günde iki kez kullanabilirsiniz. Ürünün içerisinde yer alan doğal bitkisel bileşenler menisküs yırtığı nedeniyle oluşacak ağrılarınızın azalmasını ve eklem deformasyonlarının önlenmesinde tedavinize destek olacaktır.

Menisküs Yırtığı Nasıl Oluşur?

Menisküs yırtığı pek çok farklı nedenle oluşabilmektedir. Menisküs dokusu dize binen yükler üzerinde emici özelik gösterir ve dizi korur. Sporcu hastalığı olarak bilinse de ani dönme hareketleri, yaşlılarda dize alınan darbelerin birikmesi ve dizde meydana gelen travmalar ve zorlanmalar sonucu menisküs yırtığı oluşabilmektedir.

Menisküs Yırtığı Belirtileri Nelerdir?

Genel olarak menisküs yırtığı belirtileri şu şekildedir:

• Dizde şişlik

• Dizde kitlenme ve ağrı

• Diz bölgesinde hareket kısıtlılığı

• Dizde sıvı toplanması

• Yürümede zorlanma banner3

Menisküs Yırtığı Tedavisi Nasıldır?

Genel olarak menisküs yırtığının tedavisinde ağrıları azaltacak ve şişlik, hareket kısıtlılığı ve ödem gibi vücut tepkilerini azaltacak tedavi yöntemleri izlenmektedir. Bandaj, dinlenme, buz uygulaması, dizin yukarda tutulması, ilaç tedavisi, fizik tedavi ve gerekirse cerrahi müdahalelere başvurulmaktadır. Menisküs yırtığı sorunundan şikayetçiyseniz tedavinize destek olacak ek takviye Nemaxovit tableti kullanabilirsiniz. İçerisindeki bitkisel doğal ile menisküs yırtığı sorunu nedeniyle yaşadığınız ağrı ve vücut tepkilerini azaltmaktadır.

Nemaxovit İçeriği Nedir? İşe Yarıyor Mu?

İçerisinde doğal bitkisel bileşenler bulanan Nemaxovit tablet içeriği şu şekildedir:

• Yumurta kabuğu zarı: Eklem deformasyonunu azaltır; hareket kabiliyetini arttırır ve ağrıları azaltır. İçerisinde yer alan kolajen ile menisküs yırtığı sonucu dizlerin birbirine zarar vermesini ve baskı uygulamasını azaltır.

• Şeytan Pençesi: Eklem ağrılarını ve iltihaplanmalarını azaltıcı rol üstlenir.

• Akgünlük Ekstresi: Pek çok hastalıkta ağrıların azalmasını sağlayan bir bitki ektresidir.

• MSM: Sülfür tabanlı olan bu bileşen eklem ağrılarınızın azalmasında yardımcı olmaktadır.

Nemaxovit 10 kişiden 7 kişinin memnun kaldığı bir üründür. İçerisinde yer alan doğal bitkisel bileşenler eklem ağrılarına ve iltihaplanmalarına yol açan kireçlenme, menisküs yırtığı gibi rahatsızlıkların belirtilerini azaltmaktadır. Menisküs yırtığı nedeniyle dizinizde iltihaplanma, şişlik, ağrı meydana geliyorsa yumurta kabuğu zarı içerisinde bulunan yüksek kolajen, şeytan pençesi, akgünlük ve MSM içerisinde yer alan ağrı kesici ve iltihap azaltıcı bileşenler şikayetlerinizin azalmasında size yardımcı olacaktır.

Nemaxovit Fiyatı Ne Kadar?

Eğer nemaxovit fiyatı ne kadar diye merak ediyorsanız ürün tablet şeklinde kullanılmakta ve kutular halinde satılmaktadır. Her bir kutu size 15 gün yetmekte olup ekonomik fiyatlardan satışa sunulmaktadır. İlaç niteliğinde değil; besin takviyesi olarak kullanacağınız ürün Bakanlık onaylı bir üründür. Orijinal ürünleri satın alarak siz de deneyebilir ve bitkisel doğal bileşenler ile menisküs yırtığı nedeniyle yaşadığınız şikayetlerin azalmasını sağlayabilirsiniz.

 

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Sohbete Başla
Yardım istermisiniz?
Merhaba,
Aginomed hoşgediniz.